+38 (063) 643 08 80
RU UA
Профіль
0 Мій кошик 0 грн.
Меню

Оберіть мову

RU UA
Зв'язатися з нами
+38 (063) 643 08 80 +38 (063) 643 08 80 Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00

Сухий корм для собак

Сьогодні власникам собак зовсім не обо'язково купувати м'ясо на кісці та вирити його своїм улюбленцям каші. Насьав час, коли все це виробляється у готовому вигляді, та ще й самій зручній формі - сухі корма. В нашому магазині ви маєте змогу придбати зручні раціони з різним вмістом м'яса та додаткових інгредієнтів.

Чим корисні сухі корми для собак?

По-перше, сухі корми дають можливість собаці гризти. Так, гризти – це дуже важливо не тільки для задоволення потреб хвостатого друга (хоча це також), а й для здоров'я зубів. Механічне надавлювання на зуби зміцнює тканини парадонта, масажує ясна, покращюючи їх кровообіг, Механическое давление на зубы укрепляет ткани пародонта, массирует десны, улучшая их кровоснабжение, бореться з зубним налітом та камнем. Собака, яка приймає в раціоні продукти, які необхідно гризти, не которая употребляет в пищу то, что необходимо грызть, не втратить зуби на старість.

По-друге - повністю збалансований раціон харчування. Безумовно, ступінь корисності таких кормів безпосередньо залежить від їх вартості. Але якщо винести фінансове питання за дужки, сьогодні в сухому вигляді можна купувати суміш з фантастично корисних інгредієнтів.

Наприклад, корм виготовляється з:
 • декількох видів свіжого м'яса та риби;
 • бобових і злаків;
 • рослинних масел;
 • овочів і фруктів;
 • ягід і спецій.

Некоторые корма, представленные в нашем магазине зоотоваров, содержат в себе пробиотики, то есть дополнены полезными для пищеварения бактериями. Таким образом, такие смеси – это не только еда, но и лекарство для улучшения пищеварения и борьбы с дисбактериозом.

Які бувають сухі раціони харчування і як їх вибирати?

Вибір їжі для псів величезний. Це і корми на основі 1-2 видів м'яса, і містять м'ясо і рибу одночасно. А ще фрукти і овочі. І нехай вас не бентежить, що, на перший погляд, ці інгредієнти мало поєднуються один з одним. Насправді ця їжа ідеально смачна, вона унікальна і дивовижна для будь-якого собаки.

Виробники часто ранжирують сухий корм за віком вихованця (для дорослих собак або цуценят), для вагітних і годуючих самок, для особин з тими чи іншими хворобами і навіть для окремих порід. На справді, це в більшій мірі маркетинговий хід.
 • Сухі раціони відрізняються головним чином:
  • по калорійності (тобто за кількістю жиру);
  • по натуральності (тобто за кількістю тваринного білка, його якості (м'ясо або субпродукти), а також за якістю вихідного продукту);
  • по наявності додаткових добавок (в т.ч. вітамінів і мінералів).

Вибираючи сухий корм, виходите з ваги вашої тварини, ступеня його активності та фізичної форми. Пам'ятайте, що сухі раціони харчування досить калорійні і, крім того, надзвичайно смачні. Не допускайте перегодовування!