+38 (063) 643 08 80
RU UA
Профіль
0 Мій кошик 0 грн.
Меню

Оберіть мову

RU UA
Зв'язатися з нами
+38 (063) 643 08 80 +38 (063) 643 08 80 Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00

Vitomax (Вітомакс)

Vitomax: трепетна турбота про ваших вихованців

Vitomax - молодий, але вже відомий український бренд, який працює в галузі всебічної турботи про домашніх вихованців. Під брендом випускається широка група засобів для догляду за здоров'ям тварин. Всі товари бренду – це продукція українського виробництва, потужності якого сконцентровані у місті Харків. У плані цінової та логістичної доступності для українців, Vitomax один із найкращих варіантів на ринку зоотоварів.


Що пропонує Vitomax?  

Асортимент бренду охоплює широкий спектр товарів для піклування про здоров'я та активну життєдіяльність домашніх тварин. Продукцію умовно можна розбити на дві основні групи:


  1. Для зміцнення імунітету. Сюди входять лабораторно розроблені продукти, що стимулюють і зміцнюють імунітет, а також препарати для профілактики хвороб. Вони підходять для тварин різних вікових груп. Використовуються переважно як продукція, що підвищує якість життя вихованців з позитивним ефектом на загальне здоров'я організму та його стійкість до інфекцій та бактеріального впливу. 

  2. Фітокомплекс. Ця група продукції включає вітаміни, вітаміни, а також мінеральні та інші фітокомплекси. Їх застосування може бути рецептурним, у тих випадках, коли тварині рекомендується отримання певних вітамінів, або загальнозміцнюючим для нормалізації роботи біологічних систем організму.

  3. Здоров'я та захист. У цій категорії представлені товари для захисту тварин від паразитів, зокрема vitomax спрей від бліх та кліщів. Це обов'язкові засоби в аптечці кожного заводчика собак та котів. Крім них сюди включені різні протиалергенні засоби, гепатопротектори, а також препарати, що знижують або коригують статеву активність.

Вся продукція Vitomax розроблена із застосуванням інноваційних методик, заснованих на тривалих дослідженнях. Компоненти у товарах бренду виключно натурального походження, з максимальною концентрацією корисних та поживних речовин.

Кошти Vitomax надають комплексний сприятливий вплив на посилення кісткової системи тварини, зубів, шкіри та вовни.

Vitomax

Вітамінний та мінеральний комплекс розроблено із залученням найкращих європейських ветеринарів, зокрема колективу швейцарських фахівців. За своєю фармакологічною дією препарати класифіковані на групи для здорових тварин, а також стерилізації та кастрації. Є градація за віковою та ваговою категоріями.       

Деякі товари Vitomax крім оздоровчого характеру використовуються як декоративні аксесуари, наприклад нашийники vitomax, або як косметика. 

Кошти випускаються у зручних ергономічних упаковках: спреї, vitomax краплі.


Переваги Vitomax

Дотримання цілого комплексу стандартів, сертифікацій у галузі зоотоварів, проведення ретельного контролю всіх етапів виробництва та готової продукції - кредо та головна перевага бренду Vitomax. 

Турбота про вихованців з товарами компанії стає набагато легшою і набагато ефективнішою. 

Весь асортимент товарів під брендом Vitomax, пройшов перевірку та оцінку своєї лікувальної спроможності незалежними експертами. 

Аналіз продукції регулярно проводиться за кордоном, декількома незалежними лабораторіями.    

Постійне покращення виробничого процесу, а також інновації для розширення номенклатури продукції свідчить про те, що Vitomax є прогресивним брендом з чіткою перспективою в майбутнє.